“Ronaldo je za nas kao Džordan za Čikago Bulse”

Kristijano Ronaldo, as Mančester junajteda, sjajnim golom u samom finišu doneo je remi svom timu u Bergamu.

Ronaldo je drugi gol Atalanti dao tako što je pogodio volej u drugom minutu sudijske nadoknade i rastužio Italijane.

Koliko je značajan za “crvene đavole” najbolje govore reči menadžera Olea Gunara Solskjera.

Kristijano je za nas kao Majkl Džordan što je bio za Čikago Bulse. Taj gol je trenutak kao kada je Džordan osvajao NBA titulu u produžecima“, slikovito je objasnio Solskjer.

Zanimljivo, Ronaldo je i pre dve nedelje u samom finišu matirao Atalantu, tada za trijumf 3:2.

On je neverovatan i ako postoji neko kome želite da dođe lopta u poslednjem minutu, to je definitivno Kristijano. On je najbolji strelac sveta i teško mi je to da kažem pošto me je nadmašio u dresu Junajteda po broju golova“, dodao je Norvežanin.

Junajted je prvi u grupi zajedno sa Viljarealom sa sedam bodova, dva više od Atalante, dok je Jang Bojs na zadnjem mestu u grupi.

Izvor: b92.net